BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı istifa etti

BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı istifa etti

2014 Yerel Seçimleri’nde BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Bilgehan Murat Miniç partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerlerde AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ile bir görüşme yapan Dost Beykoz yazarı Bilgehan Murat Miniç, yeni siyasi stratejisine yönelik her hangi bir değerlendirme yapmazken, istifa nedenlerinin kendisinde saklı kalacağını ifade etti.

2014 Yerel Seçimleri’nde almış olduğu oy oranıyla Beykoz’da ciddi manada tartışma konusu olan Bilgehan Murat Miniç, “uzun zamandır üyesi bulunduğum Büyük Birlik Partisi'nden bugün itibariyle istifa etmiş bulunuyorum.” dedi.

 

Bilgehan Murat Miniç, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “istifa sebeplerim şahsımda saklıdır ve yıllarca verdiğimiz kutlu mücadeleye olan inancımız adına camiada kalan, kalmayan bütün arkadaşlarımızla dostluğumuz, kardeşliğimiz bakidir” dedi.

Miniç, “İstifamız yalnızca siyasi bir kurumdandır, Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ile olan dünyevi ve uhrevi hukukumuzda, duruşumuzda, dünya görüşümüzde bir değişiklik olması söz konusu bile olamaz. Hak bildiğimiz davada, Aziz Türk Milletinin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

Murat Miniç, “Mevla hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Kaynak: Dost Beykoz


Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Bilgehan Murat Miniç, İstifa. BBP