Magazin

Gülşah Düz, idölüm Aliye Rona, ekolün Nursel Köse

İzmir'de aldığı oyunculuk, şan ve zarafet eğitimini tamamlayan genç oyuncu Gülşah Düz yer aldığı tiyatro oyunlarının ardından gözünü ekranlara dikti.

Aynı zamanda müzikle de ilgilenen Gülşah Düz, “Sahne ve set benim gerçek dünyam” diyor. Televizyon dizilerinde rol almaya başlayan Gülşah Düz kendisini “karakter” rollerinde geliştirmeyi istediğini söyledi.

 Oyunculuktaki hedeflerini hayallerinin ötesinde tuttuğunu söyleyen Gülşah Düz, “Hayatın kendisi bir set ve ben bu sette duygularımı insanlara iyi geçirebilecek kadar yetenekli hissediyorum. Oyunculuktaki hedefim en sert rollerin altından kalkabilmek. Umarım ekranda gerçek hayatta hiç olmadığım bir kadını oynama imkanı bulabilirim. Kötü ama haklı bir kadını oynamaktan büyük haz duyacağıma eminim” dedi.

 “NURSEL KÖSE BENİM İÇİN OKUL GİBİ”

 Yeşilçam’ın efsane kötü kadını Aliye Rona’yı “idol” olarak gördüğünü söyleyen Gülşah Düz, “Aliye Rona’nın eski filmlerini izliyorum ama Yeşilçam’ın büyülü dünyasının tekrar geri gelmeyeceği bir gerçek. Yeni dönemden kendime örnek aldığım isim Nursel Köse” dedi… 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu